Християнське свiдчення у світі постправди

Авторы

Аннотация

Сучасну цивілізацію, що увійшла у постіндустріальну еру, визначають такі характеристики як зростанні ролі знань та технологій, особливо, інформаційних, глобальність, руйнування традиційних форм соціальної взаємодії. Футурологи висувають гіпотези про те, що ми стоїмо на порозі точки сингулярності, нового етапу анропогенезу, на якому людство може втратити розуміння розвитку технологій та контроль над ними. Тотальна інформатизація суспільства та поширення соціальних мереж стали передумовами феномену «постправди», тобто маніпуляцій свідомістю окремих осіб і суспільними настроями загалом. За цих умов церкві важливо відродити біблійну практику свідчення, що відкриває світові християнську віру не лише як раціональні доктринальні твердження, а як реальність живого досвіду стосунків з Христом та спільнотою Його учнів.

Биография автора

Роман Соловiй, Східноєвропейського інституту теології

Роман Соловій, доктор філософських наук (богослов’я), український богослов, голова Східноєвропейського інституту теології, головний редактор Східноєвропейського журналу богослов’я «Богословські роздуми», член виконавчного комітету Європейського співтовариства євангельських теологів. (Львів, Україна).

Опубликован

2021-05-06 — Обновлена 2021-05-11

Версии

Как цитировать

Соловiй Р. (2021). Християнське свiдчення у світі постправди. БОГОМЫСЛИЕ: литературно-богословский альманах, (29), 8–17. извлечено от http://almanah.bogomysliye.com/article/view/230747 (Original work published 6 май 2021 г.)

Выпуск

Раздел

РАЗМЫШЛЕНИЯ НАД СЛОВОМ БОЖЬИМ